Członkami Zrzeszenia Gmin Województwa Lubuskiego są wszystkie 82 gminy miejskie, miejsko-wiejskie i wiejskie województwa lubuskiego. Jesteśmy jednyną organizacją w Polsce zrzeszającą wszystkie gminy z danego regionu w jednej organizacji.

 

1.  Babimost - gmina miejsko- wiejska, powiat zielonogórski 
     Reprezentant - Bernard Radny, Burmistrz
     Urząd Miejski
     Rynek 3, 66-110 Babimost
     www.babimost.pl
2.  Bledzew - gmina wiejska, powiat międzyrzecki
     Reprezentant - Leszek Zimny, Wójt
     Urząd Gminy
     ul. Kościuszki 16
     66-350 Bledzew
     www.bledzew.pl
3.  Bobrowice - gmina wiejska, powiat krośnieński
     Reprezentant - Marek Babul, Wójt
     Urząd Gminy
     Bobrowice nr 131
     66-627 Bobrowice
     www.bobrowice.pl
4.  Bogdaniec - gmina wiejska, powiat gorzowski ziemski
     Reprezentantka - Krystyna Pławska, Wójt
     Urząd Gminy
     ul. Mickiewicza 45
     66-450 Bogdaniec
     www.bogdaniec.pl
5.  Bojadła - gmina wiejska, powiat zielonogórski
     Reprezentant - Grzegorz Doszel, Wójt
     Urząd Gminy
     ul. Sulechowska 35
     66-130 Bojadła
     www.bojadla.pl
6.  Brody - gmina wiejska, powiat żarski
     Reprezentant - Ryszard Kowalczuk, Wójt
     Urząd Gminy
     Rynek 2
     68-343 Brody
     www.brody.pl
7.  Brzeźnica - gmina wiejska, powiat żagański
     Reprezentant - Jerzy Adamowicz, Wójt
     Urząd Gminy
     ul. Zielonogórska 30
     68-113 Brzeźnica
     www.brzeznica.com.pl
8.  Bytnica - gmina wiejska, powiat krośnieński
     Reprezentant - Leszek Olgrzymek, Wójt
     Urząd Gminy
     Bytnica nr 52
     66-630 Bytnica
     www.bytnica.pl
9.  Bytom Odrzański - gmina miejsko-wiejska, powiat nowosolski
     Reprezentant - Jacek Sauter, Burmistrz
     Urząd Miejski
     Rynek 1
     67-115 Bytom Odrzański
     www.bytomodrzanski.pl
10. Cybinka - gmina miejsko-wiejska, powiat słubicki
      Reprezentant - Marek Kołodziejczyk, Burmistrz
      Urząd Miejski
      ul. Szkolna 25
      69-108 Cybinka
      www.cybinka.pl
11. Czerwieńsk - gmina miejsko-wiejska, powiat zielonogórski
      Reprezentant - Piotr Iwanus, Burmistrz
      Urząd Miejski
      Rynek 25
      66-016 Czerwieńsk
      www.czerwiensk.pl
12. Dąbie - gmina wiejska, powiat krośnieński 
      Reprezentantka - Krystyna Bryszewska, Wójt
      Urząd Gminy
      ul. Szeroka 4
      66-615 Dąbie
      www.dabie.pl
13. Deszczno - gmina wiejska, powiat gorzowski
      Reprezentant - Paweł Tymszan, Wójt
      Urząd Gminy
      Deszczno nr 63
      66-615 Deszczno
      www.deszczno.pl
14. Dobiegniew - gmina miejsko-wiejska, powiat strzelecko - drezdenecki
      Reprezentant - Leszek Waloch, Burmistrz
      Urząd Miejski
      ul. Dembowskiego 2
      66-520 Dobiegniew
      www.dobiegniew.pl
15. Drezdenko - gmina miejsko- wiejska, powiat strzelecko - drezdenecki
      Reprezentant - Maciej Pietruszak, Burmistrz
      Urząd Miejski
      ul. Warszawska 1
      55-530 Drezdenko
      www.drezdenko.pl
16. Gorzów Wielkopolski - miasto na prawach powiatu
      Reprezentant - Jacek Wójcicki, Prezydent
      Urząd Miejski
      ul. Sikorskiego 3-4
      66-400 Gorzów Wlkp
      www.gorzow.pl
17. Gozdnica - gmina miejska, powiat żagański
      Reprezentant - Krzysztof Jarosz, Burmistrz
      Urząd Miasta
      ul. Świerczewskiego 2
      68-130 Gozdnica
      www.gozdnica.pl                                                                                
18. Górzyca - gmina wiejska, powia słubicki
      Reprezentant - Robert Stolarski, Wójt
      Urząd Gminy
      ul. I Maja 1
      69-113 Górzyca
      gmina.gorzyca.pl
19. Gubin – gmina miejska, powiat krośnieński
      Reprezentant - Bartłomiej Bartczak, Burmistrz
      Urząd Miasta
      ul. Piastowska 24
      66-620 Gubin
      www.gubin.pl
20. Gubin - gmina wiejska, powiat krośnieński
      Reprezentant - Zbigniew Barski, Wójt
      Urząd Gminy
      ul. Obróńców Pokoju 20
      66-620 Gubin
      www.gminagubin.pl
21. Iłowa - gmina miejsko-wiejska, powiat żagański
      Reprezentant - Paweł Lichtański, Burmistrz
      Urząd Miasta
      ul. Żeromskiego 27
      68-120 Iłowa
      www.ilowa.pl
22. Jasień - gmina miejsko-wiejska, powiat żarski
      Reprezentantka - Andrzej Kamyszek, Burmistrz
      Urząd Miasta
      ul. XX-lecia 20
      68-320 Jasień
      www.jasien.com.pl
23. Kargowa - gmina miejsko-wiejska, powiat zielonogórski 
      Reprezentant - Jerzy Fabiś, Burmistrz
      Urząd Miasta
      Rynek 33
      66-120 Kargowa
      www.kargowa.pl
24. Kłodawa - gmina wiejska, powiat gorzowski 
      Reprezentantka - Anna Mołodciak, Wójt
      Urząd Gminy
      ul. Gorzowska 40
      66-415 Kłodawa
      www.klodawa.pl
25. Kolsko - gmina wiejska, powiat nowosolski
      Reprezentant - Henryk Matysik, Wójt
      Urząd Gminy
      ul. Piastowska 12
      67-415 Kolsko
      kolsko.biuletyn.net
26. Kostrzyn nad Odrą - gmina miejska, powiat gorzowski
      Reprezentant - dr Andrzej Kunt, Burmistrz
      Urząd Miasta
      ul. Graniczna 2
      66-470 Kostrzyn nad Odrą
      www.kostrzyn.pl
27. Kożuchów - gmina miejsko-wiejska, powiat nowosolski
      Reprezentant - Paweł Jagasek, Burmistrz
      Urząd Miasta
      Rynek 1a
      67-120 Kożuchów
      www.kozuchow.pl
28. Krosno Odrzańskie - gmina miejsko-wiejska, powiat krośnieński
      Reprezentant - Marek Cebula, Burmistrz
      Urząd Miasta
      ul. Parkowa 1
      66-600 Krosno Odrzańskie
      www.krosnoodrzanskie.pl
29. Krzeszyce - gmina wiejska, powiat sulęciński 
      Reprezentant - Stanisław Peczkajtis, Wójt
      Urząd Gminy
      ul. Skwierzyńska 16
      66-435 Krzeszyce
      www.krzeszyce.pl
30. Lipinki Łużyckie - gmina wiejska
      Reprezentant - Michał Morżak, Wójt
      Urząd Gminy
      ul. Główna 9
      68-213 Lipinki Łużyckie
      www.bip.lipinki-luzyckie.pl
31. Lubiszyn - gmina wiejska, powiat gorzowski
      Reprezentant - Artur Terlecki, Wójt
      Urząd Gminy
      Plac Jedności Robotniczej 1
      66-433 Lubiszyn
      www.lubiszyn.pl
32. Lubniewice - gmina miejsko-wiejska, powiat sulęciński
      Reprezentant - Tomasz Jaskuła, Burmistrz
      Urząd Miasta
      ul. Jana Pawła II 51
      69-210 Lubniewice
      www.lubniewice.pl
33. Lubrza - gmina wiejska, powiat świebodziński
      Reprezentant - Ryszard Skonieczek, Wójt
      Urząd Miasta
      ul. Świebodzińska 68
      66-218 Lubrza
      www.lubrza.pl
34. Lubsko - gmina miejsko-wiejska, powiat żarski
      Reprezentant - Lech Jurkowski, Burmistrz
      Plac Wolności 1
      68-300 Lubsko
      www.lubsko.pl
35. Łagów - gmina wiejska, powiat świebodzińśki
      Reprezentant - Czesław Kalbarczyk, Wójt
      Urząd Gminy
      ul. 1 Lutego 7
      66-200 Łagów
      www.lagow.pl                                                 
36. Łęknica - gmina miejska, powiat żarski
      Reprezentant - Piotr Kuliniak, Burmistrz
      Urząd Miasta
      ul. Żurawska 1
      68-208 Łęknica
      www.leknica.pl
37. Małomice - gmina miejsko-wiejska, powiat żagański
      Reprezentantka - Małgorzata Sendecka, Burmistrz
      Urząd Miasta
      Plac Konstytucji 3 Maja 1
      67-320 Małomice
      www.malomice.pl
38. Maszewo - gmina wiejska, powiat świebodziński
      Reprezentant - Dariusz Jarociński, Wójt
      Maszewo nr 71
      66-614 Maszewo
      www.maszewo.net.pl
39. Międzyrzecz - gmina miejsko-wiejska, powiat międzyrzecki
      Reprezentant - Remigiusz Lorenz, Burmistrz
      Urząd Miasta
      Rynek 1
      66-300 Międzyrzecz
      www.miedzyrzecz.pl
40. Niegosławice - gmina wiejska, powiat żagański
      Reprezentant - Jan Kosiński, Wójt
      Urząd Gminy
      Niegosławice nr 55
      67-312 Niegosławice
      www.niegoslawice.pl
41. Nowa Sól - gmina wiejska, powiat nowosolski
      Reprezentantka - Izabela Bojko, Wójt
      Urząd Gminy
      ul. Moniuszki 3a
      67-100 Nowa Sól
      www.gminanowasol.pl
42. Nowa Sól – miasto, powiat nowosolski
      Reprezentant - Wadim Tyszkiewicz, Prezydent
      Urząd Miasta
      ul. Piłsudskiego 12
      67-100 Nowa Sól
      www.nowasol.pl
43. Nowe Miasteczko - gmina miejsko-wiejska, powiat nowosolski
      Reprezentantka - Danuta Wojtasik, Burmistrz
      Urząd Miasta
      Rynek 2
      67-124 Nowe Miasteczko
      www.nowemiasteczko.pl
44. Nowogród Bobrzański - gmina miejsko-wiejska, powiat zielonogórski
      Reprezentant - Paweł Mierzwiak, Burmistrz
      Urząd Miasta
      ul. Słowackiego 11
      66-010 Nowogród Bobrzański
      www.nowogrodbobrz.pl
45. Ośno Lubuskie - gmina miejsko-wiejska, powiat słubicki
      Reprezentant - Stanisław Kozłowski, Burmistrz
      Urząd Miasta
      Rynek 1
      69-220 Ośno Lubuskie
      www.osno.pl
46. Otyń - gmina wiejska, powiat nowosolski
      Reprezentantka - Barbara Wróblewska, Wójt
      Urząd Gminy
      Rynek 1
      67-106 Otyń
      www.otyn.pl
47. Przewóz - gmina wiejska, powiat żarski
      Reprezentant - Ryszard Klisowski, Wójt
      Urząd Gminy
      Plac Partyzantów 1
      68-132 Przewóz
      www.przewoz.com.pl
48. Przytoczna - gmina wiejska, powiat międzyrzecki
      Reprezentant - Bartłomiej Kucharyk, Wójt
      Urząd Gminy
      ul. Rokitniańska 4
      66-340 Przytoczna
      www.przytoczna.pl
49. Pszczew - gmina wiejska, powiat międzyrzecki
      Reprezentant - Waldemar Górczyński, Wójt
      Urząd Gminy
      Rynek 13
      66-300 Pszczew
      www.pszczew.pl
50. Rzepin - gmina miejsko-wiejska, powiat słubicki
      Reprezentant - Sławomir Dudzis, Burmistrz
      Urząd Miasta
      Plac Ratuszowy 1
      69-110 Rzepin
      www.rzepin.pl
51. Santok - gmina wiejska, powiat gorzowski
      Reprezentant - Józef Ludniewski, Wójt
      Urząd Gminy
      ul. Gorzowska 59
      66-431 Santok
      www.santok.pl
52. Siedlisko - gmina wiejska, powiat nowosolski
      Reprezentant - Dariusz Straus, Wójt
      Urząd Gminy
      Plac Zamkowy 6
      67-112 Siedlisko
      www.siedlisko.pl
53. Skąpe - gmina wiejska, powiat świebodziński
      Reprezentant - Zbigniew Woch, Wójt
      Skąpe nr 65
      66-213 Skąpe
      www.skape.pl
54. Skwierzyna - gmina miejsko-wiejska, powiat międzyrzecki
      Reprezentant - Lesław Hołownia, Burmistrz
      Urząd Miasta
      Rynek 1
      66-440 Skwierzyna
      www.skwierzyna.pl
55. Sława - gmina miejsko – wiejska, powiat wschowski
      Reprezentant - Cezary Sadrakuła, Burmistrz
      Urząd Miasta
      ul. Henryka Pobożnego 10
      67-410 Sława
      www.slawa.pl
56. Słońsk - gmina wiejska, powiat sulęciński
      Reprezentant - Janusz Krzyśków, Wójt
      Urząd Gminy
      ul. Władysława Sikorskiego 15
      66-436 Słońsk
      www.slonsk.pl
57. Słubice - gmina miejsko-wiejska, powiat słubicki
      Reprezentant - Tomasz Ciszewicz, Burmistrz
      Urząd Miasta
      ul. Akademicka 1
      69-100 Słubice
      www.slubice.pl
58. Stare Kurowo - gmina wiejska, powiat strzelecko-drezdenecki
      Reprezentant - Wiesław Własak, Wójt
      Urząd Gmina
      ul. Daszyńskiego 1
      66-540 Stare Kurowo
      www.starekurowo.pl
59. Strzelce Krajeńskie - gmina miejsko- wiejska, powiat strzelecko - drezdecki 
      Reprezentant - Mateusz Feder, Burmistrz
      Urząd Miasta
      Al. Wolności 48
      66-500 Strzelce Krajeńskie
      www.strzelce.pl
60. Sulechów - gmina miejska, powiat zielonogórski
      Reprezentant - Ignacy Odważny, Burmistrz
      Urząd Miasta
      Plac Ratuszowy 6
      66-100 Sulechów
      www.sulechow.pl
61. Sulęcin - gmina miejsko-wiejska, powiat sulęciński
      Reprezentant - Dariusz Ejchart, Burmistrz
      Urząd Miasta
      ul. Lipowa 18
      69-200 Sulęcin
      www.sulecin.pl
62. Szczaniec - gmina wiejska, powiat świebodziński
      Reprezentant - Krzysztof Neryng, Wójt
      Urząd Gminy
      Szczaniec nr 73
      66-225 Szczaniec
      www.szczaniec.pl
63. Szlichtyngowa - gmina miejsko-wiejska, powiat wschowski
      Reprezentantka - Elżbieta Rahnefeld, Burmistrz
      Urząd Miasta
      Rynek 1
      67-407 Szlichtyngowa
      www.szlichtyngowa.pl
64. Szprotawa - gmina miejsko-wiejska, powiat żagański 
      Reprezentant - Józef Rubacha, Burmistrz
      Rynek 45
      67-300 Szprotawa
      www.szprotawa.pl
65. Świdnica - gmina wiejska, powiat zielonogórski
      Reprezentant - Adam Jaskulski, Wójt
      Urząd Gminy
      ul. Długa 38
      66-008 Świdnica
      www.swidnica.zgora.pl
66. Świebodzin - gmina miejsko-wiejska, powiat świebodziński
      Reprezentant - Dariusz Bekisz, Burmistrz
      Urząd Miasta
      ul. Rynkowa 2
      66-200 Świebodzin
      www.swiebodzin.eu
67. Torzym - gmina miejsko- wiejska, powiat sulęciński
      Reprezentant - Ryszard Stanulewicz, Burmistrz
      Urząd Miasta
      ul. Wojska Polskiego 32
      66-235 Torzym
      www.torzym.pl
68. Trzciel - gmina miejsko-wiejska, powiat międzyrzecki
      Reprezentant - Jarosław Kaczmarek, Burmistrz
      Urząd Miejski
      ul. Poznańska 22
      66-320 Trzciel
      www.trzciel.pl
69. Trzebiechów - gmina wiejska, powiat zielonogórski
      Reprezentantka - Izabela Staszak, Wójt
      Urząd Gminy
      ul. Sulechowska 2
      66-132 Trzebiechów
      www.trzebiechow.pl
70. Trzebiel - gmina wiejska, powiat żarski
      Reprezentant - Marek Iwlew, Wójt
      Urząd Gminy
      ul. Żarska 41
      68-212 Trzebiel
      www.trzebiel.pl
71. Tuplice - gmina wiejska, powiat żarski
      Reprezentantka - Katarzyna Kromp, Wójt
      Urząd Gminy
      ul. Mickiewicza 27
      68-219 Tuplice
      www.tuplice.pl
72. Witnica - gmina miejsko-wiejska, powiat gorzowski
      Reprezentant - Dariusz Jaworski, Burmistrz
      Urząd Miasta
      ul. KRN 6
      66-460 Witnica
      www.witnica.pl
73. Wschowa - gmina miejsko-wiejska, powiat wschowski
      Reprezentantka - Danuta Patalas, Burmistrz
      Urząd Miasta
      Rynek 1
      67-400 Wschowa
      www.wschowa.pl
74. Wymiarki - gmina wiejska, powiat żagański
      Reprezentant - Wojciech Olszewski, Wójt
      Urząd Gminy
      ul. Księcia Witolda 5
      68-131 Wymiarki
      www.wymiarki.pl
75. Zabór - gmina wiejska, powiat zielonogórski
      Reprezentant - Robert Sidoruk, Wójt
      Urząd Wójta
      ul. Lipowa 15
      66-003 Zabór
      www.zabor.bip.net.pl
76. Zbąszynek - gmina miejsko-wiejska, powiat świebodziński
      Reprezentant - Wiesław Czyczerski, Burmistrz
      Urząd Miasta
      Rynek 1
      66-210 Zbąszynek
      www.zbaszynek.pl
77. Zielona Góra - miasto na prawach powiatu
      Reprezentant - Janusz Kubicki, Prezydent
      Urząd Miasta
      ul. Podgórna 22
      65-424 Zielona Góra
      www.zielona-gora.pl
78. Zwierzyn – Gmina wiejska, powiat strzelecko-drezdenecki
      Reprezentant –Tomasz Marć, Wójt
      Urząd Gminy
      ul. Wojska Polskiego 8
      66-542 Zwierzyn
      www.zwierzyn.pl
79. Żagań - miasto, powiat żagański
      Reprezentant - Daniel Marchewka, Burmistrz
      Urząd Miasta
      Pl. Słowiański 17
      68-100 Żagań
      umzagan.nazwa.pl
80. Żagań - gmina wiejska, powiat żagański
      Reprezentant - Tomasz Niesłuchowski, Wójt
      Urząd Gminy
      ul. Armii Krajowej 9
      68-100 Żagań
      www.gminazagan.pl
81. Żary - miasto, powiat żarski
      Reprezentantka - Danuta Madej, Burmistrz
      Urząd Miasta
      Rynek 1-5
      68-200 Żary
      www.zary.pl
82. Żary - gmina wiejska, powiat żarski
      Reprezentant - Leszek Mrożek, Wójt
      Urząd Gminy
      Al. Jana Pawła II 6
      68-200 Żary
      www.gminazary.pl

1.

NASZE STANOWISKA
 
O.P.O.S.
OPINIE CZŁONKÓW ZRZESZENIA
 
SEJM-SENAT-PREZYDENT
INFORMACJE Z GMIN
 
ZRZESZENIE W MEDIACH

Kalendarium

poprzednim miesiącu marzec 2017 następnym miesiącu
N P W Ś C Pt S
week 9 1 2 3 4
week 10 5 6 7 8 9 10 11
week 11 12 13 14 15 16 17 18
week 12 19 20 21 22 23 24 25
week 13 26 27 28 29 30 31

Facebook

Odliczamy

do rozpoczęcia drugiego w 2017r. Konwentu Zrzeszenia Gmin Województwa Lubuskiego Karpaczu pozostało
Odliczanie zapewnia Go Mylo Countdown

Sonda

Czy jesteś za wprowadzeniem dwukadencyjności dla prezydentów, burmistrzów i wójtów?

TAK - 51.2%
NIE - 42.1%
Nie mam zdania - 6.6%

Wszystkie głosy: 121
Głosowanie na tą sondę zakończone aktywne: 01 Kwi 2016 - 00:00

bottom
01.png02.png04.png06.png07.png08.png09.png10.png11.png12.png13.png14.png15.png16.png17.png
 
Copyright © 2014. lubuskiegminy.pl Designed by: